Tootegrupid

VÕTMEHOIDJA MOOTORI KOLB

Tootekood: BRE003
Kaubamärk: Select
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
9,00 €
Kogus: - +
Sarnased tooted
Tootekood: BRE039 ,   Laoseis: Tellimisel
9,00 €
Paranda poldi keere või tekita lihtsalt faas kiiresti ja lihtsalt trelliga kasutatava keermefaasijaga. Sobib roostevabale terasele, metallile, alumiiniumile, vasele, messingile, klaaskiule, puule ja plastile.
Tootekood: TN_1742 ,   Laoseis: Laos
13,50 €
Work Sharp elektriline noateritaja on esimene teritaja, millega saad teritada kõiki oma terariistu alates nugadest ja lõpetades vikatiga. Teritajal on kasutusel painduvad terituslindid millega saad teritada kõikvõimalike terasi. Profi noavalmistajad kasutavad painduvaid terituslinte oma noaterade žilett-teravaks saamiseks. Nüüd saad sinagi oma noad terahoidvaks ja žilettteravaks.

eelseadistatud 20 ja 25 kraadi teritusnurk
eelseadistatud kääride teritusnurk
kolm erineva abrasiivsusega terituslinti
kaks mootori kiirust

Kaasas DVD kasutusõpetusega.
Tootekood: WSKTS2-I ,   Laoseis: Tellimisel
139,00 €
Zippo ehtsast nahast tulemasinate vutlar on stiilse disainiga, kuid samas hõlpsasti ligipääsetav. Selle vutlari omaduste hulka kuuluvad kas must või pruun nahk, klamber – mis haakub mis tahes vööle, vöökohale või taskusse ning hoiab kindlalt iga Zippo tulemasinat. Pakendatud musta Zippo karpi.

Ehtne nahast kott
Saadaval musta ja pruuni nahaga
Must ja pruun klamber, mis haakub mis tahes vööle, vöökohale või taskusse.
Hoiab turvaliselt iga Zippo tuulekindlat tulemasinat.
Tootekood: LPCBK ,   Laoseis: Laos
22,00 €

Preemium töökindlusega suitsuandur
10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest
10 aastane garantiiaeg
Nägus minimalistlik disain
Paigalda igasse tuppa (va köök ja vannituba)
Ära unusta tulekustutit/vingugaasiandurit
Preemium töökindlusega suitsuandur

Honeywell preemium optiline suitsuandur on töökindel ja väga hea kasutusmugavusega ohutusseade. Anduri valmistamisel on kasutatud uusimat disaini, materjale ja tootmistehnikat, et vähendada valehäirete esinemise sagedust tolmu, mustuse, putukate jms tõttu. Enesekontrolli mehhanismiga varustatud suitsuandur annab märku tõrkest/veast, samuti aku tühjenemist 10 aasta täitumisel.

Lisaks soovitame suitsuandurit vähemalt kord kuus käsitsi testida, vajutades 3 sekundiks suitsuanduri kattele ehk testimis-/vaigistusnupule. Kui kuulete kolme järjestikust lühikest helisignaali, on andur töökorras.

Suitsuanduri mõõdud: läbimõõt 116 mm, kõrgus 23,3 mm.

10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest

Honeywell suitsuanduris on püsivalt sisseehitatud toiteallikas, mille eluiga on 10. aastat. See tähendab täielikku vabastust patareide vahetamise operatsioonist, mis varem tuli iga aasta või kahe järel ette võtta. Paigaldage Honeywell suitsandur lihtsalt oma kohale ja järgmised 10 aastat on teil murevaba.

Anduri küljele on trükitud toiteallika aegumise tähtaeg. Samuti annab suitsuandur aku tühjenemisest aegsasti märku vilkumise ja piiksuga 1 x iga 40 sekundi järel. Hankige uus suitsuandur ja alustage uut 10 aastast murevaba aega.

Aku tühjenemise hoiatusheli on Honeywell suitsuanduril võimalik vaigistada vajutades anduri kattele (kogu anduri kate on test- ja vaigistusnupp), andur jääb vilkuma 1 x iga 40 sekundi järel, kuid ei anna enam helisignaali. Nüüd on teil aega osta uus suitsuandur.

Pikaajaline ja pidev kokkupuude madalate või kõrgete temperatuuridega, samuti kõrge õhuniiskusega vähendab toiteallika eluiga. Suitsuanduri töötemperatuur on 0°C- 40°C ja sobiv niiskustase: 25% - 93%.

10 aastane garantiiaeg

Honeywell suitsuanduri pikk eluiga on täies ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. See on tootja selge sõnum anduri kõrge kvaliteedi kohta. Tooge TAMREXist ostetud suitsuandur meile tagasi, kui selle töös esinevad tõrked ning te ei leia kasutusjuhendist vastuseid.

Olles ostnud endale uue suitsuanduri jätke alles ostukviitung ja kasutusjuhend. Töötage kasutusjuhend põhjalikult läbi ja õppige oma uut ohutusseadet tundma. Hiljem leiate sealt vastuseid anduri heli- ja valgussignaalidele, mille tähendus on ununenud.

Nägus minimalistlik disain

Honeywell suitsuandurid näevad kenad välja ning on valgel lael meeldivalt märkamatud. Suitsuandur on nüüd õhem ja nägusam.

Paigalda suitsuandur igasse tuppa (va köök ja vannituba)

Ühest suitsuandurist piisab, kui teil on ühetoaline avatud planeeringuga korter. Kui tube on rohkem ja uksed on aegajalt suletud, paigaldage Honeywell suitsuandur igasse magamistuppa, elutuppa ja esikusse. Sellisel on juhul saate häire võimalikust tulekahjust ka suletud uste tagant sedavõrd kiiresti, et jõuate inimesed evakueerida ja tulekahju veel algstaadiumis summutada.

Ärge unustage tulekustutit / vingugaasiandurit

Kodune tuleohutus on täielik, kui teil on piisav arv töökorras suitsuandureid ja tõhus tulekututi.
Iga põleng on alguses väike ning selle kustutamine tavainimesele jõukohane. Olenevalt oludest võib põleng juba 4-5 min jooksul paisuda sedavõrd, et selles ruumis viibimine muutub eluohtlikuks. Seetõttu on olulised töökorras tulekustuti olemasolu ja kiire tegutsemine.

Suitsuandur annab teile varajase teate põlengust, tulekustutiga saate selle kiiresti summutada. Suitsuandur päästab elud ja tulekustuti päästab vara. Soovitame koju TAMREXi 6kg preemium tulekustutit. See on töökindel, tõhus ja pikaajaline tulekustuti, millele anname 10 aastase garantii, kuid selle tegelik eluiga hooldas peremehe/perenaise hoole all on 30 ja enam aastat.

Kui teil on kodus ahiküte, kamin, gaasiboiler (veesoojendi) või mõni muu reaalne põlemisprotsess, paigaldage sellesse ruumi ka vingugaasiandur. Suitsuandur ei asenda vingugaasiandurit ega vastupidi. Paljudes kodumajapidamistes on vajalikud mõlemad. Tamrexi kauplustes on müügil kaks mudelit Honeywelli vingugaasiandureid, mis sarnaselt suitsuandurile pikk, patareide vahetamisest vaba eluiga, mis on täies ulatuses kaetud garantiiga.
Tootekood: R200S-1 ,   Laoseis: Laos
44,00 €