Tootegrupid

Akulaadijad

Akulaadijad
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Läbimurdeline adaptiivne akulaadija ja -hooldaja CTEK CS ONE:

APTO™ tehnoloogia tuvastab automaatselt aku tüübi ja seejärel aktiveerib vastava laadimisprogrammi, laadija näitab järelejäänud laadimisaega aku kasutusvalmis saamiseni. Pole nuppe ega režiime – lihtsalt ühendage CS ONE mis tahes 12 V akuga ja laadige see. Polaarsusvabad klemmid lubavad mitte enam mõtelda, milline klemm kuhu tuleb ühendada. Valepidi ühendust pole enam olemas! Klemmid on ka sädemekindlad. Kui nad kogemata üksteist puudutavad, ei juhtu midagi. Lisafunktsioone saab aktiveerida Bluetooth®-iga CTEK-i äpi abil. Vanema aku elluäramiseks valige äpis rezhiim RECOND. Valige WAKE UP alapingekaitsega liitiumioonakude jaoks või süvatühjenenud pliiakude jaoks. Valige SUPPLY, et muuta CS ONE mugavaks 12V vooluallikaks. Samuti on äpist võimalik jälgida laadija poolt väla antavat laadimispinget ja voolutugevust.

funktsioonid
RECOND pliiakude taastamiseks ja taastamiseks.
WAKE UP näiliselt surnud plii-happe- ja liitiumioonakude taaselustamiseks.
12V TOIDE aku toetamiseks hoolduse ajal ja pidevaks toiteallikaks aku eemaldamise/vahetamise ajal.
TÄIENDAVAD SEADED laadija pinge ja voolu jälgimiseks.
Säilituslaadimise ajal saab seda ohutult pikemaks ajaks ühendatuks jätta.
Uus ja vastupidav disain lihtsaks käsitsemiseks ning ainulaadne kinnitussüsteem tagaküljel CS-tarvikute kiireks ühendamiseks.

Saage tuttavaks CTEK CS ONE-ga – see on revolutsiooniline intelligentse APTO™ (adaptiivse laadimise) tehnoloogiaga akulaadija-hooldaja, mis teeb kogu mõttetöö teie eest!

CS ONE on See Üks Akulaadija, mis pakub täiesti uutes mõõtmetes nutikust ja lihtsust. See ÜKS, mis on nii tark, et saab ise aru, kumb on aku miinus- ja kumb plusspool! See ÜKS, mille ühendate lihtsalt vooluvõrku, ühendate mis tahes 12-voldise akuga ja laadija laeb aku täis, olenemata aku tüübist või sellest, kumb juhe kumma klemmi külge ühendada.

Ilmselt olete ennegi unistanud stressivabast, ohutust ja turvalisest aku laadimisest ja hooldamisest?
CTEK CS ONE kasutab adaptiivset APTO™-laadimistehnoloogiat, mis tuvastab automaatselt aku tüübi, mahutavuse ja selle, millist laadimisezhiimi aku vajab. Aku laadimiseks kasutab CS One täpselt konkreetsele akule sobivat laadimisprogrammi. Laadija ütleb teile ka, kui palju aega kulub aku täislaadimiseni. Sisseehitatud temperatuuriandur reguleerib automaatselt väljundpinget nii külmades kui kuumades tingimustes, et tagada kiireim ja ohutum laadimisaeg.

CS One-l on teie täieliku ohutuse ja meelerahu tagamiseks polaarsuse- ja sädemevabad laadimiskäpad. Te ei pea enam kunagi muretsema käppade valepidi ühendamise või omavahel kokku puutumise pärast. Kergesti jälgitavad LED-tuled annavad visuaalselt märku aku täis saamiseni jäänud ajast ja isegi sellest, kui tühja akusse on jõudnud piisavalt voolu selleks, et autot käivitada.

CS ONE on välja töötatud sobimaks täielikult kasutamiseks autodel, mootorratastel, vabaajasõidukitel, kaubikutel ja paatidel. Selle kinnituseks on ülim kasutuslihtsus, mis ei nõua režiimide valimist – lihtsalt ühendage ja CS ONE teeb ülejäänu. see on kõik! See teeb CS ONE-st parima akulaadija-hooldaja iga juhi jaoks maailmas. See akulaadija annab teile vabaduse ja meelerahu. CS ONE võib jätta määramata ajaks aku külge, olles täiesti kindel, et teie sõiduk on alati sõiduvalmis.

Tehnilised andmed:

aku mahutavus: 3-180Ah
aku pinge: 12V
töötemperatuur: -30…+50 C
sisendvool: 220-240VAC, 47-63 Hz, 1,2A
väljundvool: 12V 8,0A
aku minimaalne pinge: pliiaku 1,5V, liitiumaku 1,5V
ühenduvus: Bluetooth 5.1
laetava aku tüüp: 12V:; WET; MF; Ca/Ca; AGM; EFB; GEL; LiFePO₄
äpp: CTEK App for Android and IOS
tolmu- ja veekindlus: IP65
sisendjuhtme pikkus: 1,4m
väljundjuhtme pikkus: 2m
kaal: 675g
Tootekood: 40-330 ,   Laoseis: Tellimisel
199,00 €
GYSFLASH on uusimal tehnoloogial tuginev automaatne akulaadija ja stand-by hooldusseade 6-12-24 V akudele (geel- või tavaakud). Seade on suure jõudlusega, kompaktne, veekindel ja kasutatav külmades oludes. Laadijat saab kasutada vihma käes, lörtsis, lumel!

Tehniline info:

Tänu mikroprotsessoriga juhitavale analüüslaadimisele, laeb akud 100% täis, misjärel lülitub Stand-by aku hooldushoide režiimi
Laeb süvatühjenenud akusid alates >2 V
Suudab taastada sulfateerunud akud
Autode elektroonikaseadmetele turvaline laadija. Sädemevaba, polaarsuskaitsmega
Sobib merendusse kuna ei tekita "galvaanilist voolu" võrreldes tavalaadijatega (elektrifitseerib vooluringi läbi vee ja tekitab korrodeeruva galvaanilise protsessi)
Spetsiaalne külma ilma laadimisrežiim
Vastupidav tolmu ja vee sissepääsule IP65
Seinale kinnitatav
Start-Stop süsteemidele turvaline
Automaatselt alustab hoolduslaadimist Stand-by režiimil
Laadija korpusel kummiga kaetud kinnitusavad
Laadija juhtmete pikkus 2,0 m+2,0 m
Laadimine 6 V akudele mahutavusega 18-220 Ah, hoolduslaadimine kuni 300 Ah
Laadimine 12 V akudele mahutavusega 18-220 Ah, hoolduslaadimine kuni 300 Ah
Laadimine 24 V akudele mahutavusega 15-125 Ah, hoolduslaadimine kuni 170 Ah
Võimsus 190 W
Laadimisvool 6/12 V max 9 A, 24 V max 6 A
Tootekood: GYS029477 ,   Laoseis: Tellimisel
209,00 €
Tootekood: 40-377 ,   Laoseis: Tellimisel
18,00 €
Tootekood: 40-376 ,   Laoseis: Laos
12,00 €


Keepower MICRO laadija on ideaalne mootorrataste laadimiseks, kuid sobib ka nt muruniidukite ja teistele väiksematele 12V seadmetele. Keepower MICRO laadijal on IP65 kaitse ja seda võib kasutada õues vihma käes.
Kaubamärk

Keepower
Pinge

12 V
Laadimisvool

0,8 A
Akumaht

1,2Ah kuni 32Ah
Maks. võimsus

16 W
Mõõdud

146x89x52 mm
Kaal

0,490kg
Tootekood: 88811000 ,   Laoseis: Tellimisel
49,00 €