Tootegrupid

Ostutingimused

Ostutingimused

TELLIMINE

 

Kauba eest tasumiseks saadame Sinu e-mailile tellimuse kinnituse ja arve. Tellimus läheb töösse peale makse laekumist MH Flooring OÜ arvele. 

Selgitusse palume kirjutada kindlasti arve numbri/ID, et teaksime millise tellimuse eest on tasutud. Juhul kui arvet tasub keegi kolmas isik, palume maksekorralduse selgituseks märkida lisaks arve numbrile ka kauba tellija nimi.

Kui arve tellitud kauba eest ei ole jõudnud Sinuni ööpäeva jooksul, palume võtta ühendust meiega aadressil ando@mhflooring.ee  

Uut tellimust ei võeta vastu enne, kui eelmine arve on tasutud!

 

 

TELLIMUSEST LOOBUMINE

Kui soovid mingil põhjusel oma tellimusest loobuda, saada vastavasisuline e-kiri meie e-maili aadressile ando@mhflooring.ee

Tellimus pannakse töösse peale arve laekumist. 

 

MUUD TINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad MH Flooring OÜ(edaspidi Müüja) internetileheküljelt www.tööriistaäri.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt. Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on tutvunud Müüja tellimistingimuste ning ostu-müügilepinguga.

 

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole  pärast tellimuse esitamist vastavalt juhistele Kauba eest tasunud või kui Müüja vastava Kauba varud on ammendunud.

Kuni Kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

 

Küsimuste korral palume enne tellimist kindlasti üle küsida kõik teid huvitava kauba kohta. Üritame kõiki esemeid kirjeldada võimalikult täpselt! 

 

KAUBA POSTITAMINE 


Kaup postitatakse peale makse laekumist!

Kõik laokaubad mis on tellitud enne kl 12.00 E-R jõuavad kohale järgmisel tööpäeval. Kokkuleppel võimalus ka ise kaubale järgi tulla Märjamaal. (tel +372 51 50 119)

Kõik tellitavad kaubad postitatakse 3-21 tööpäeva jooksul.

 

 

KAUBA  TAGASTAMINE

Kõiki kaupu on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kõik kaubad peavad olema originaalpakendis, avamata, kasutamata ja terved! Kui pakendit või toodet on rikutud on meil õigus keelduda kauba tagasivõtmisest. Kauba  tagastamisega seotud postikulud jäävad ostja kanda. Tagastamisele kuuluva summa kanname üle hiljemalt 30 päeva jooksul teie pangaarvele, alates  vastavasisulise avalduse ning kauba tagasijõudmisest MH Flooring OÜ-le.

  

Kui kaup Teid mingil põhjusel ei rahulda siis võtke palun meiega ühendust. Kindlasti koos suudame leida Teie jaoks sobiva lahenduse!