Tootegrupid

Ventilaator DF 20 P, D50cm / 6.600 m³/h, Master

Tootekood: 4604.008
Kaubamärk: Master
Laoseis: Tellimisel
Hind:
219,00 €
Kogus: - +
Õhuvahetus: 6.600 m³/h
Kiiruseid: 3
Energiatarve: 98 / 100 / 107 W
Mõõdud (P x L x K): 690 x 200 x 675 mm
Läbimõõt: 50cm
220-240/50 V/Hz
Kaal: 12 kg

Reguleeritav õhujuga
Pööratav 360°
Horisontaalne ja vertikaalne pöörlemine
Saab kinnitada seinale või lakke
Pulbervärvitud korpus
Sarnased tooted
Tootekood: TN_2034 ,   Laoseis: Laos
14,00 €
Tootekood: 4931473078MW ,   Laoseis: Tellimisel
3,00 €
Jootekolvi põhimõttel töötav puidupõleti, komplektis 7 otsikut ja hoidik, võimsus 30W
Tootekood: 1500KIT ,   Laoseis: Laos
33,00 €
Tootekood: T170011 ,   Laoseis: Laos
15,90 €

Itaalias toodetud kvaliteetandur
Pikk toiteallika eluiga
Patareisid ei pea vahetama
Kogu anduri eluiga kaetud garantiiga
Niiskustase IP44
Vingugaasiandur päästab elusid
Itaalias toodetud kvaliteetandur

2022. aasta 1. jaanuarist peab Eestis vingugaasiandur olema paigaldatud igasse hoonesse või ruumi, kus on tahkekütusel töötav küttesüsteem. See tähendab kõiki selliseid majapidamisi, kus on puuküttega ahi, pliit, kamin või ka gaasiboiler.

Vingugaas on nähtamatu, maitsetu ja lõhnatu väga ohtlik gaas, mida pole võimalik tuvastada muul moel, kui ainult vingugaasianduriga. Vingugaasi sissehingamisel seob see verehapnikku ja võib tekitada tõsiseid tervisekahjustusi alates sagedastest kehvast enesetundest, peavaludest ja oksendamisest kuni fataalsete tagajärgedeni väga suure või pikaajalise vingugaasi sissehingamise tagajärjel.

Soeta koju toimiv ja kvaliteetne vingugaasiandur, mis annab sulle kindla teadmise, et vingugaasi kontsentratsioonini jõudmisest ohtlikule tasemele sind kindlasti teavitatakse.

Pikk toiteallika eluiga

Selle vingugaasianduri ja toiteallika eluiga on garanteeritud kuni jaanuarini aastal 2029.

Patareisid ei pea kordagi vahetama

Tüütu patareide vahetamine on nüüd ajalugu. Sellel vingugaasianduril on sisseehitatud toiteallikas, mida ei pea kordagi vahetama. Nii on ohutus sinu kodus koguaeg tagatud. Patareide ostmine on ühelt poolt lisakulutus, teisal ohukoht, kui uusi patareisid ootav andur nädalateks ununeb ja ootab, kuni kord poes olles meenub patareivajadus. Kogu vahepealse aja on reaalne vingugaasioht olemas, kuid andur seda ei mõõda ega teavita.

Kogu anduri eluiga kaetud garantiiga

Vingugaasianduri pikk eluiga on täies ulatuses kaetud tootja poolse garantiiga. See on asjaolu iseenesest annab meile märku, et tegemist on tõepoolest kvaliteetse anduriga, mis kestab lubatud lõpuni. Tootja ise garanteerib seda täies ulatuses.

Niiskustase IP 44

See vingugaasiandur sobib vannituppa paigaldamiseks (IP44). See on koht, kus asub väga paljudes kodudes gaasiboiler. Kuna tegemist on ruumiga, kus esineb niiskust ja veepritsmeid, ei sobi sinna igasugune andur, vaid selline, mille IP tase on vähemalt 44.

Vannituppa paigaldades tuleb siiski meeles pidada, et seade ei ole veekindel ja see tuleb oskuslikult kasutusjuhendit järgides õigesse kohta paigaldada. Peale duši all või vannis käimist (kui peegel on udune ja niiskustase on väga suur), tuleks ruum kohe ventileerida või tuulutada, sest pidev kõrge õhuniiskus mõjub kõikidele elektroonika seadmetele halvasti.

Vingugaasiandur päästab elusid

Kui teie kodus on vingugaasilekke oht, paigaldage kindlasti vingugaasiandur! Kontrollige ka oma eakate vanemate kodusid ning nõustage ka neid ses küsimuses.

Kümned juhtumid vingumürgituse tagajärjel traagiliselt hukkunud lastest ja täiskasvanutest on kaasa toonud kiire seadusetäienduse, mille kohaselt nõutakse alates 2022. aasta 1. jaanuarist vingugaasianduri paigaldamist nendesse eluruumidesse, kus on toimub reaalne põlemisprotsess. Kui teil on kodus ahjuküte, puudega köetav pliit, kamin või veesoojendi/gaasiboiler, on teil kohustus paigaldada sellesse ruumi vingugaasiandur.

Oleme oma valikusse võtnud tõeliselt töökindlad ja kvaliteetsed vingugaasiandurid. Honeywell XC70 vingugaasiandur on tõhus ja kasutajasõbralik seade, mis teenib teid kaua ja hästi. See mõõdab pidevalt õhus sisalduvat vingugaasi kontsentratsiooni ning annab teile häiret juhul, kui mürgise vingugaasi sisaldus õhus tõuseb sellisele tasemele, mil ruumis viibimine on tervise kahjulik. Tegemist on vajaliku lisaohutust pakkuva seadmega ruumidesse, kus on gaasikütte seadmed, ahjud ja kaminad, mille siibri sulgemisel võib tuppa tungida mürgine ving.

Selle vingugaasianduri eeliseks on pikk kasutusaeg, mis on terves ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. Sensori ja toiteallika eluiga on garanteeritud kuni jaanuarini 2029. See andur on mugav seade, millel pole tarvis igal aastal patareisid vahetada. Paigaldate anduri, kasutate seda pikki aastaid ja vahetate siis uue vastu välja, kui andur annab märku eluea lõppemisest. Jääb üle vaid aegajalt tolmuimeja või pehme harjaga andur puhas hoida ja igakuine testimine lihtsa nupule vajutusega. Anduri töötemperatuur -10 °C kuni +45 °C.

Võrreldes teiste jaekaubanduses pakutavate anduritega, on tegemist tõeliselt töökindla, pikaajalise ja mugava seadmega. Olge selliste seadete valikul, mis peaksid teie ja teie pere elu päästma nõudlikud ja kriitilised, sest pakutakse igasugust kaupa, ka päris odavaid. Sellisel juhul mõelge, milles te olete nõus kompromissile minema, kas olete nõus seadme töökindluses järeleandmisi tegema? Või mugavust silmas pidades või soovite andurit tihedamini vahetada ja nõustute lühema kasutusajaga. Mida odavam on anduri hind, seda lühem sensori eluiga ja tundlikkus ning igal juhul lühem toiteallika eluiga.

Honeywell garanteerib uue vingugaasianduri korrektse töö kuni seadme tähtaja lõpuni, mis on märgitud anduri küljel.

Kui soovite veelgi pikema kasutusajaga vingugaasiandurit, soetage Honeywell XC100D mudel, mille eluiga ja garantiiaeg on kuni 10 aastat ning millel on lisaks ekraan, kus kuvab vingugaasi sisaldust.

NB! Pidage meeles, et suitsuandur ja vingugaasiandur on kaks erinevat toodet. Vingugaasiandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi. Suitsuandur paigaldatakse üldjuhul lakke, vingugaasiandur enamasti seinale hingamisteede kõrgusele.
Tootekood: XC70-EERU-A ,   Laoseis: Laos
49,00 €