Tootegrupid

Varuterad 9mm, segment, 5tk

Tootekood: 1859
Kaubamärk: FINLAND
Ühik: pk
Laoseis: Laos
Hind:
2,50 €
Kogus: - +
Sarnased tooted
Tajima DORA Razar Black varuterad on mõeldud professionaalidele ja harrastajatele, kes hindavad lõikamisel eriti suurt täpsust, eriti õhukeste ja õrnade materjalide puhul. Need 9 mm laiad, 30° terava nurgaga terad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest terasest, mis saab Jaapani stiilis karastuse ja mitmeetapilise terituse, tagades eriti sujuva ja puhta lõike. Äärmiselt terav lõikeserv vähendab materjali narmendumist, mistõttu sobivad need terad suurepäraselt detailseks tööks ehituses, siseviimistluses, käsitöös ja disainiprojektides. Pakendis on 10 tera, igaüks mugavas dosaatoris, mis võimaldab neid hõlpsasti võtta ja ohutult hoiustada.
Peamised omadused ja tehnilised andmed:
• Razar Black tehnoloogia – premium teras ja kõrgtehnoloogiline teritus eriti hea lõikevõime saavutamiseks
• 30° terav lõikenurk täpseks ja kontrollitud lõikamiseks
• 9 mm laiusega tera – standardmõõt, sobib enamikele universaalnoadele
• Sisse-välja lükatav tera tagab turvalisuse nii kasutamisel kui hoiustamisel
• Pakendis 10 tera mugavas dosaatoris
• Optimeeritud õhukeste materjalide, näiteks paberi, kile, tapeedi, papi ja naha lõikamiseks
• Sobib Tajima DORA, DC360, LC301, LC302, LC303, 305D60 ja sarnastele universaalnoadele
Need terad sobivad ideaalselt ehitus-, siseviimistlus-, disaini- ja käsitöövaldkonna professionaalidele ning hobikasutajatele, kes hindavad täpsust ja teravust lõikamisel. Parim valik olukordadesse, kus on vaja äärmiselt täpseid lõikeid, nagu näiteks siltide paigaldus, mudelite valmistamine, tapeetimine ja detailne materjalitöö.
SKU: CB39RB
EAN: 4975364111944
Tootekood: CB39RB   ,   Laoseis: Laos
5,10 €
Tootekood: 1860 ,   Laoseis: Laos
2,50 €
Edma isolatsiooninuga 420 mm teraga on mõeldud tõhusaks ja täpseks isolatsioonimaterjalide lõikamiseks ehitusel ja renoveerimistöödel. Pikem ja vastupidav tera võimaldab kiiresti ning sujuvalt lõigata suuri isolatsiooniplaate, samas kui kerge kaal vähendab käe väsimist ka pikemaajalisel kasutamisel. Kaasas olev kaitsetupp tagab ohutu hoiustamise ja transportimise, kui nuga parasjagu ei kasutata. Ergonoomiline käepide pakub mugavat ja kindlat haaret, aidates tagada täpse ning kontrollitud lõike. Edma, tuntud ja usaldusväärne tööriistade tootja, pakub selle noaga vastupidavat lahendust igapäevaseks professionaalseks kasutamiseks.

Olulisemad omadused:
• 420 mm tera suurte isolatsiooniplaatide lõikamiseks
• Kerge konstruktsioon (umbes 230 g) paremaks käsitsetavuseks
• Ergonoomiline käepide mugavaks ja kindlaks haardeks
• Vastupidav kaitsetupp ohutuks hoiustamiseks ja transportimiseks
• Tugev ehitus tagab pika kasutusea

See isolatsiooninuga sobib suurepäraselt professionaalidele nagu puusepad, ehitajad, küttesüsteemide paigaldajad ja isolatsioonitööde spetsialistid, kes vajavad tõhusaid tööriistu mineraalvilla, polüstüreeni ja muude levinud isolatsioonimaterjalide lõikamiseks. Samuti sobib see nõudlikumale kodukasutajale, kes tegeleb kodu parendamise või renoveerimistöödega, kus on vaja isolatsioonimaterjale lõigata.

SKU: 168055
EAN: 3476060016805
Tootekood: 168055 ,   Laoseis: Laos
47,00 €
Tootekood: LCB50RB-50H ,   Laoseis: Laos
23,00 €

Pussnuga DeWalt

Roostevabast terasest teraga pussnuga plastikvutlaris.
Kummeeritud käepide.
Tera pikkus: 90 mm.
Tootekood: DWHT1-10354 ,   Laoseis: Laos
19,90 €