Tootegrupid

Universaalmääre Multipurpose Complex Red 2 400g, Valvoline

Tootekood: 895413
Kaubamärk: Valvoline
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
7,40 €
Kogus: - +
Valvoline Multipurpose Complex Red 2 on preemiumklassi liitiumkompleks tahkestil ja mineraalõil baseeruv määre. Punane värvus aitab hõlpsasti tuvastada määritud sõlmedes ja pindadel määrde olemasolu. Sobilik kasutamiseks väga laias temperatuurivahemikus eriti kuumades tingimustes. Mehaaniliselt väga stabiilne ja oma erakodse kleepuvusvõime poolest omab eriti head püsivusvõimet määritavatel pindadel.
Ideaalne kasutada rattalaagritel ja muudes kasutuskohtdes kus tavaline liitium määre ei täida temperatuuri ja löökkoormuse nõudeid. Seetõttu on ta sobilik ka mitmetes väga karmides kasutustingimustes nagu niiskus, vibratsioon, rasked koormused ja tolmune keskkond.
Mehaaniliselt väga stabiilne ja pehme struktuuriga, sobilik ka keskmäärdesüsteemidele kus on NLGI 2 klassi määre nõutud kasutada.
Kasutuskohad:
Mitmesugusne ehitus- ja põllumajandus tehnika, veokid ja bussid, autonduses, merel, tööstuses ja kaevandamisel.
Baasõli: Mineraalne
Tahkesti: Liitiumkompleks seep
Baasõli viskoossus: 160
Kasutus tepmeratuurivahemik: -25 - + 160
Värvus: Punane
Konsistentsusklass NLGI: 2
Jõudlustasemed:
DIN 51502: KP2P-20
Sarnased tooted
Silikoonipulk kummitihendite hooldamiseks. Ei tilgu ega jäta plekke. Hoiab ära uksetihendite jäätumise talvel, kuivamise suvel ning nagisemise.
Tootekood: 000799 ,   Laoseis: Tellimisel
3,90 €
Tootekood: 118-809 ,   Laoseis: Laos
4,00 €
00% sünteetiline ketiõli Ipone X-TREM Road&Racing Chain Spray 250ml. Täissünteetiline määrdeaine, mis sobib nii tavaliste kui ka X, Z ja O-rõngaskettide jaoks. Väga heade kleepumisomadustega. Sobib kasutamiseks võistlusratastel motoringrajal ja loomulikult ka tee-tänav tavakasutuses. Uudne ja mugav 250ml spray-pakend.

IPONE® on spetsiaalselt vaid mototehnikale orienteerunud tootja Prantsusmaal. Eeskätt on tooted mõeldud professionaalseks kasutamiseks motospordis, kuid kõrgekvaliteedilisusele vaatamata on suudetud hinnad hoida taskukohased ka tavakasutajale. Suurepärane valik kasutajale, kes soovib sõiduvahendit kasutada selle võimete piirini.
Tootekood: 3700142401556 ,   Laoseis: Laos
9,00 €
Läbipaistev ja lõhnavaba korrosiooni inhibiitor ja määrdeaine, peatab korrosiooni, kaitseb metallpindu rooste eest. Tekitab roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ja rooste edasise leviku. Imbub sügavale, lahustab rooste ja korrodeerunud saaste, tõrjub niiskust, annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerumise vastu. Kaitsekiht on isetaastuv ja roniv, jäädes aktiivselt toimivaks ja niiskust tõrjuvaks. Ei tilgu, ei juhi elektrit, kaitseb hõõrdumise eest. Sobib sõidu- ja veoautode, haagiste, põllutöömasinate, paatide ja tööriistade osadele ja liigenditele, koduses majapidamises grillide, jalgrataste, aiatehnika, muruniidukite, murutraktorite, lumepuhurite, uksehingede, lukkude, relvade ning kõikide teiste metall-, plast-, vinüül- ja kummidetailide määrimiseks. Suurepärane dielektrik, ohutu elektroonikale, sobib elektriühenduste, pistikute, kontaktide, lülitite, pistikupesade määrimiseks. Keskkonna- ja kasutajasõbralik, ei sisalda lahusteid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid, silikooni, vaha, PTFE-d.
Tootekood: 998000520 ,   Laoseis: Laos
34,00 €
• Pikaajaline määrimine lukkudele,
hingedele ja liigenditele
• Eemaldab krigina ja nagina
• Kaitseb rooste eest
• Ei sisalda vaiku, happeid ega
silikooni
• Eriti hea relvaõli
• Takistab löökmeisli tera/ SDS puuri
kinnikiilumist
• Temperatuuritaluvus
–30 °C ... +205 °C
Tootekood: 0893051 ,   Laoseis: Laos
7,50 €