Tootegrupid

TAMREX TouchGrip Winter sünteetilisest nahast kindad

Tootekood: 44-374W/9
Kaubamärk: Tamrex
Ühik: paar
Laoseis: Laos
Hind:
12,90 €
Kogus: - +
Mugavad ja kerged
A+ klassi sünteetiline nahk
Veekindel membraan
Soe fliisvooder
Touch screen sõrmeotsad

kindavalikusse on lisandunud uus paar mugavaid, kergeid, funktsionaalseid ja vastupidavaid TouchScreen funktsionaalsusega talvekindad! Lisaks mugavusele on kindad ka nägusad ja sobivad väga hästi ka erinevatks vabaaja tegevusteks.

Tegemist on töökinnastega, mis kaitsevad töötegijat mehhaaniliste ohtude eest (Kat 2), mis tähendab, et kinnaste kaitseomadusi on testitud ja tulemused teada, seega sobivad need suurepäraselt tootmisettevõtetesse ja mujale, kus on nõutud tõendatud kõrge kvaliteet ja ohutustase.

Mugavad ja kerged

Ülimalt mugavad töökindad, mis võivadki kätte ununeda! Käekuju järgiv disain, elastne käeselg, kergelt eelpainutatud sõrmed ja külge õmmeldud pöidlaosa tagavad suurepärase ja loomuliku liikumisvabaduse. Sisse õmmeldud kumm randmel hoiab kindad kindlalt käes.

A+ klassi sünteetiline nahk

Parim, A+ klassi sünteetiline nahk on suurepärase ja stabiilse kvaliteedi ning väga hea kulumiskindlusega. Võrreldes tavalise sünteetilise nahaga on seda täiendatud libisemist takistava mustriga, mis tundub käega katsudes mõnusalt sametine. Nendes kinnastes püsivad tööriistad alati kindlalt käes!

Veekindel membraan

Meie talved võivad tihti üllatada, nii on kinnaste veekindlus oluline lisaboonus. Kvaliteetne membraan tagab suurepärase veekindluse (15000 mm) ja hea hingavuse (7000 g/m²/24h). Nii on käed alati kuivad: liigne soojus pääseb välja, kuid väljast poolt ei pääse vihm sisse.

Soe fliisvooder

Väga sooja ja pehme fliisvoodriga (220 g/m²) kindad on kerged ja õhulised. Ideaalsed kindad talveks nii tööle kui suusarajale.

Touch screen sõrmeotsad

Touch screen kinnastega saab muretult erinevaid puutetundlikke ekraane kasutada. Hea ka kiirel hetkel telefoni vastu võtta - ei ole vaja enne kinnast käest ära võtta.
Hooldus

Masinpesu 30 kraadi juures
Materjalid

A+ klassi sünteetiline nahk
Standardid

EN ISO 21420:2020
EN 388:2016+A1:2008 (2.2.2.1.X)
EN 511:2006 (1.2.1), Kat 2
Sarnased tooted
Tootekood: UV6006211 ,   Laoseis: Laos
9,90 €
Nimi: KITSE PEALISNAHAST TÖÖKINDAD KEEVITAMISEKS, 32CM

Suurused: 8, 9, 10, 11

Lisainfo: Töökinnastel tulekindlad KEVLAR® niidiga õmblused. Töökinnastel randmeosa looma alusnahast. Voodrita töökindad.
Cat 2
Suurused: 8, 9, 10, 11
12 pr pakis, 120 pr kastis.

Materjal: Kitse pealisnahk, looma alusnahk.

Toote eelised:

Tugevad küljed: KEVLAR® tehnoloogia. Töökinnastel suurepärane kaitse lõigete ja kuumuse vastu.

Kasutusalad: Töökindaid kasutatakse TIG keevitustöödel.
Tootekood: KI10609 ,   Laoseis: Laos
5,00 €

Nimi: KITSE PEALISNAHAST TÖÖKINDAD

Suurused: 6, 7, 8, 9, 10, 11

Lisainfo: Väga head töökindad montaažitöödeks. Töökindad toodetud õhukesest ja elastsest kitse pealisnahast, mis tagab hea sõrmeotstetundlikkuse. Töökinnastel nahast peopesa ja nimetissõrm. Töökinnastel nailonriidest käeselg, millel sisseõmmeldud elastne kummiriba.
CAT II
Suurused: 6, 7, 8, 9, 10, 11
12 pr pakis, 240 pr kastis.

Materjal: Kitse pealisnahk ja nailonriie.

Toote eelised:

Tugevad küljed: Töökinnastel elastne kvaliteetne kitse pealisnahk tagab hea sõrmeotstetundlikkuse. Töökinnastel mustust ja vetthülgav nailonriidest käeselg. Kitsenahal on suur kulumis- ja rebenemiskindlus.

Kasutusalad: Töökindaid kasutatakse mitmesuguste montaaži-, lukksepa- ja üldtööde tegemisel ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, sportimisel ja vabal ajal.
Tootekood: KI20107 ,   Laoseis: Laos
2,50 €
Nimi: ELASTSED POLÜESTRIST TÖÖKINDAD, PEOPESA KAETUD POLÜURETAANIGA

Suurused: 6, 7, 8, 9, 10, 11

Lisainfo: Elastsed montaaži/ peenmehaanikatööde kootud polüestrist töökindad, peopesa ja sõrmeotsad kaetud polüuretaaniga (PU), mis tagavad hea haarde ja kaitsevad mehhaanilise kulumise eest.
Õmblusteta töökindad, tagavad hea sõrmeotste tundlikkuse.
Katmata käeselg tagab käte hingamise ja mugavuse.
Värv: hall.
Suurused: 6, 7, 8, 9, 10, 11
12 pr pakis, 120 pr kastis.

Materjal: Polüester, Polüuretaan (PU).

Toote eelised:

Tugevad küljed: Elastsed ja vastupidavad töökindad. PU tagab hea haarde ja kaitseb mehhaanilise kulumise eest.

Kasutusalad: Töökindad mitmesuguste üldtööde tegemisel ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, koristustöödel, kodumajanduses ja vabal ajal. Eelkõige täpsust nõudvatel töödel.
Tootekood: KI12009 ,   Laoseis: Tellimisel
0,90 €
WORTEX kitsenahast kindad TIG keevitamiseks on õhukesed ja vastupidavad. Sobivad TIG keevituseks, kus esitatakse kõrgeid nõudmisi sõrmeotsatundlikkusele. Kuumakindlad KEVLAR-niidiga õmblused, lai randmeosa veise alusnahast. Kindad omavad head vastupidavust süttimisele ja sulametalli väikestele piiskadele.

Kasutusvaldkond: TIG keevitus, ehitus, tootmine ja tööstus, metallitööd jms.
Kitsenahast kindad omavad EN 12477: 2001+A1: 2005 Tüüp B kaitsekindad keevitajatele üldstandardit. EN 388: 2003 mehaanilise vastupidavuse standardit: kulumiskindlus 2/4, lõikekindlus 1/5, rebimiskindlus 1/4, torkekindlus 1/4. Ja EN 407: 2004 kuumusele ja tulele vastupidavuse standardit: vastupidavus süttimisele 4/4, kokkupuutele kuuma pinnaga 1/5, sulametalli väikestele pritsmetele 4/4.
Tootekood: 106-11 ,   Laoseis: Tellimisel
5,00 €