Tootegrupid

O-rõnga materjal 1m, 8,4mm

Tootekood: 04681184
Kaubamärk: Würth
Ühik: pk
Laoseis: Laos
Hind:
15,00 €
Kogus: - +
Sarnased tooted
Black Matte
Valmistatud USA-s, eluaegne töökindluse garantii – “It works or we fix it free™”
Tulemasin ei ole algselt bensiiniga täidetud (müüakse eraldi) ja on korduvtäidetav.
Parima töökindluse tagamiseks kasutage ainult Zippo originaal-lisandeid:
– bensiiniga töötava tulemasina täitmisel Zippo Premium bensiini,
– tulekivi asendamisel Zippo tulekivi,
– tahi asendamisel Zippo tahti.
Kasutusjuhendi leiate Zippo karbi kaane alt.
Tootekood: 700003 ,   Laoseis: Laos
37,00 €
Hoidke oma sõrmed soojas, kuhu iganes te ka ei läheks. Need usaldusväärsed ja taaskasutatavad taskuformaadis kätesoojendid hoiavad teid soojana staadionist telkimisplatsini. Kuni kuus tundi kestva püsisoojusega ei pea te ühtegi minutit õues vahele jätma. See klassikaline disain on saadaval kõrgläikega kroomi-, pärli- ja roosa viimistlusega.

Väike, elegantne disain; vastupidav metallkonstruktsioon
Korduvkasutatav; Lihtne täitetehnoloogia
Õrn, leegita soojus
Iseseisev disain
Sobib ideaalselt külmade ilmadega seotud tegevuste jaoks
Soojenduskott ja täiteanum kaasas
Saadaval on kätesoojendi asenduspõleti
Komplektis kätesoojendi, soojenduskott ja mõõtmisanum.

Leegitu soojus

Meie korduvtäidetavad kätesoojendajad pakuvad turvalist ja õrna soojust meie katalüütilise põletiga. Enne süütevedelikuga täitmist ärge unustage põletit eemaldada.


Lihtne täitetehnoloogia

Kätesoojendiga on kaasas täiteanum, mis aitab vähendada lekkeid. Täitke kätesoojendi tulemasina bensiiniga, seejärel valage täiteklaasi sisu ettevaatlikult kätesoojendi täitmisavasse, hoides käesoojendit püstises asendis.

Kiiresti soojenev

Kui olete täitnud kätesoojendaja Zippo bensiiniga, asetage põleti tagasi ja süüdake leegiga. Pange käesoojendi pealmine osa tagasi, libistage see soojenduskotti ja nautige soojust! Pärast sisselülitamist annab soojendi pidevat soojust 6-12 tundi. Vajaduse korral asetage kätesoojendi kotti ning tulekindlale pinnale, kuni bensiin on aurustunud.
Tootekood: 740281 ,   Laoseis: Laos
29,00 €
Tootekood: 04681157 ,   Laoseis: Laos
12,00 €

Lindisüsteem
DYMO Letratag
Lindi laius
12, 9, 6
- Suur valik kursoritekstide stiile.
- Suurepärane, suur ja selge ekraan.

- Kodus,
- Kontoris
- Sisustustöödeks.
Tootekood: 2125197 ,   Laoseis: Laos
59,00 €

Preemium töökindlusega suitsuandur
10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest
10 aastane garantiiaeg
Nägus minimalistlik disain
Paigalda igasse tuppa (va köök ja vannituba)
Ära unusta tulekustutit/vingugaasiandurit
Preemium töökindlusega suitsuandur

Honeywell preemium optiline suitsuandur on töökindel ja väga hea kasutusmugavusega ohutusseade. Anduri valmistamisel on kasutatud uusimat disaini, materjale ja tootmistehnikat, et vähendada valehäirete esinemise sagedust tolmu, mustuse, putukate jms tõttu. Enesekontrolli mehhanismiga varustatud suitsuandur annab märku tõrkest/veast, samuti aku tühjenemist 10 aasta täitumisel.

Lisaks soovitame suitsuandurit vähemalt kord kuus käsitsi testida, vajutades 3 sekundiks suitsuanduri kattele ehk testimis-/vaigistusnupule. Kui kuulete kolme järjestikust lühikest helisignaali, on andur töökorras.

Suitsuanduri mõõdud: läbimõõt 116 mm, kõrgus 23,3 mm.

10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest

Honeywell suitsuanduris on püsivalt sisseehitatud toiteallikas, mille eluiga on 10. aastat. See tähendab täielikku vabastust patareide vahetamise operatsioonist, mis varem tuli iga aasta või kahe järel ette võtta. Paigaldage Honeywell suitsandur lihtsalt oma kohale ja järgmised 10 aastat on teil murevaba.

Anduri küljele on trükitud toiteallika aegumise tähtaeg. Samuti annab suitsuandur aku tühjenemisest aegsasti märku vilkumise ja piiksuga 1 x iga 40 sekundi järel. Hankige uus suitsuandur ja alustage uut 10 aastast murevaba aega.

Aku tühjenemise hoiatusheli on Honeywell suitsuanduril võimalik vaigistada vajutades anduri kattele (kogu anduri kate on test- ja vaigistusnupp), andur jääb vilkuma 1 x iga 40 sekundi järel, kuid ei anna enam helisignaali. Nüüd on teil aega osta uus suitsuandur.

Pikaajaline ja pidev kokkupuude madalate või kõrgete temperatuuridega, samuti kõrge õhuniiskusega vähendab toiteallika eluiga. Suitsuanduri töötemperatuur on 0°C- 40°C ja sobiv niiskustase: 25% - 93%.

10 aastane garantiiaeg

Honeywell suitsuanduri pikk eluiga on täies ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. See on tootja selge sõnum anduri kõrge kvaliteedi kohta. Tooge TAMREXist ostetud suitsuandur meile tagasi, kui selle töös esinevad tõrked ning te ei leia kasutusjuhendist vastuseid.

Olles ostnud endale uue suitsuanduri jätke alles ostukviitung ja kasutusjuhend. Töötage kasutusjuhend põhjalikult läbi ja õppige oma uut ohutusseadet tundma. Hiljem leiate sealt vastuseid anduri heli- ja valgussignaalidele, mille tähendus on ununenud.

Nägus minimalistlik disain

Honeywell suitsuandurid näevad kenad välja ning on valgel lael meeldivalt märkamatud. Suitsuandur on nüüd õhem ja nägusam.

Paigalda suitsuandur igasse tuppa (va köök ja vannituba)

Ühest suitsuandurist piisab, kui teil on ühetoaline avatud planeeringuga korter. Kui tube on rohkem ja uksed on aegajalt suletud, paigaldage Honeywell suitsuandur igasse magamistuppa, elutuppa ja esikusse. Sellisel on juhul saate häire võimalikust tulekahjust ka suletud uste tagant sedavõrd kiiresti, et jõuate inimesed evakueerida ja tulekahju veel algstaadiumis summutada.

Ärge unustage tulekustutit / vingugaasiandurit

Kodune tuleohutus on täielik, kui teil on piisav arv töökorras suitsuandureid ja tõhus tulekututi.
Iga põleng on alguses väike ning selle kustutamine tavainimesele jõukohane. Olenevalt oludest võib põleng juba 4-5 min jooksul paisuda sedavõrd, et selles ruumis viibimine muutub eluohtlikuks. Seetõttu on olulised töökorras tulekustuti olemasolu ja kiire tegutsemine.

Suitsuandur annab teile varajase teate põlengust, tulekustutiga saate selle kiiresti summutada. Suitsuandur päästab elud ja tulekustuti päästab vara. Soovitame koju TAMREXi 6kg preemium tulekustutit. See on töökindel, tõhus ja pikaajaline tulekustuti, millele anname 10 aastase garantii, kuid selle tegelik eluiga hooldas peremehe/perenaise hoole all on 30 ja enam aastat.

Kui teil on kodus ahiküte, kamin, gaasiboiler (veesoojendi) või mõni muu reaalne põlemisprotsess, paigaldage sellesse ruumi ka vingugaasiandur. Suitsuandur ei asenda vingugaasiandurit ega vastupidi. Paljudes kodumajapidamistes on vajalikud mõlemad. Tamrexi kauplustes on müügil kaks mudelit Honeywelli vingugaasiandureid, mis sarnaselt suitsuandurile pikk, patareide vahetamisest vaba eluiga, mis on täies ulatuses kaetud garantiiga.
Tootekood: R200S-1 ,   Laoseis: Laos
44,00 €