Makita Akusilikoonipüstol CG100DZA
Tootekood: CG100DZA
Kaubamärk: Makita
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
Kogus: - +
Muudetav kiirus.
Automaatne tilgalukk eemaldab töölüliti vabastamisel seadmest surve.
Ülekoormuskaitse kaitseb mootorit.
LED lamp valgustab töökoha.
Sarnased tooted
Max löögisagedus: 2700 l/min
Max naelasuurus: 90 mm
Kaal koos akuga: 1.6 kg
Tarnitakse ilma aku ja laadijata karbis.
Professionaalseks kasutamiseks, lööb 100 mm karkassinaela tõhusalt sisse vähem kui 3 sekundiga
Sobib kohtadesse, kus ei mahu haamrit liigutama
Pikem tööaeg: lööb ühe laadimiskorraga kuni sada 90 mm naela
Aku elementide eraldi jälgimine optimeerib tööriista tööaega ja tagab akupaki pika vastupidavuse
Energianäidik näitab aku laetuse taset
Paindlik akusüsteem: töötab kõigi Milwaukee® M12™ akudega
Tootekood: 4933427182 ,   Laoseis: Tellimisel
Max pöördemoment (tugev/nõrk režiim): 20 / 35 Nm
Tühikäigupöörded (1. käik / 2.käik): 0 – 460 / 0 – 1.750 min-1
Tarviku padrunisse kinnitatava osa läbimõõt, min/max: 0,8 / 10 mm
Pinge: 12 V
Kaal ilma akuta: 0,59 kg
Kiirkinnituspadrun: 10 mm
Pöördemomendi astmed: 20+1
Tarvikukinnitus: 1/4"-sisekuuskant
Puuri läbimõõt
Puuri max Ø puidus: 32 mm
Puuri max Ø terases: 10 mm
Kruvi läbimõõt
Kruvi max Ø: 8 mm
Tarnekomplekt:
Puurvasara lisaseade GFA 12-H 1 600 A02 4LN 0,9J
Puuripadruni lisaseade GFA 12-B 1 600 A00 F5H
Serva lisaseade GFA 12-E 1 600 A00 F5L
Parempoolse nurga lisaseade GFA 12-W 1 600 A00 F5K
Otsikuhoidiku lisaseade GFA 12-X 1 600 A00 F5J
2 × aku GBA 12V 3.0Ah 1 600 A00 X79
Kiirlaadimisseade GAL 12V-40 Professional 1 600 A01 9R3
Lisakäepide
Sügavuspiirik
L-BOXX 102 1 600 A01 2FZ
FlexiClick System: lihtne kuni 8 kombinatsiooniga tarvikuvahetus
Erakordselt kompaktne ja samas väga võimas tööriist (35 Nm ja 1750 p/min) võimaldab parimat käsitsemist raskesti ligipääsetavates kohtades
Sobib ideaalselt puidu (32 mm) ja terase (10 mm) puurimiseks ja nendesse materjalidesse kruvide keeramiseks
Ühildub kõigi Bosch Professional 12 V akude ja laadijatega
2 käiku
Autolock
Vööklamber
Otsakuadapter
Laetuse taseme indikaator
LED-valgustus
Metallist käigukast
Paremale-vasakule-režiim
Kiiruse valik
Tootekood: 06019H3008 ,   Laoseis: Laos
Boschi kompaktseim 12V universaalsaag
Käepideme väike ümbermõõt tagab suurepärase ergonoomika
Kerge korpus muudab sae käsitsemise mugavaks
Tehnilised andmed
Lõikesügavus puidus: 65 mm
Lõikesügavus metallprofiilised ja metalltorudes: 50 mm
Käigu pikkus: 14,5 mm
Aku pinge: 12V
Käigusagedus (1. käik / 2.käik): 0 - 3.000 k/min
Tarnekomplekt:
Pappkarp
Tootekood: 060164L902 ,   Laoseis: Laos
Maailma esimene nurklihvmasin 12V seadmete kategoorias
Suure võimsusega harjadeta mootor lihtsustab kiiret töötamist, võimaldades suurt tootlikkust
Seade on väga mitmekülgne ning sellega saab lõigata mitmesuguseid materjale
Tehnilised andmed:
Tühikäigupöörded: 19.500 min-1
Aku pinge: 12V
Lihvimisspindli keere: M5
Siseava, Ø: 10 mm
Kaal ilma akuta: 0,5 kg
Kaal koos akuga: 0,9 kg
Lihv-/lõikeketta Ø: 76 mm
Pappkarp
1/2 L-BOXX sisu GWS 12V-76 jaoks (1 600 A00 F0F)
1 x karbiidlõikeketas, Carbide Multiwheel, 76 x 10 mm (2 608 623 011)
2 x roostevabast terasest lõikeketas, Expert for Inox, 76 x 10 mm (saadaval eraldi 5-osalise komplektina: 2 608 601 520)
Kettakaitse (2 608 000 632)
Tootekood: 06019F2000 ,   Laoseis: Laos
GWG 12V-50 S on mitmekülgne tööriist pindade lihvimiseks, tasandamiseks, käiamiseks, puhastamiseks ja ettevalmistamiseks, sh eelkõige metalli keevitusõmbluste ja -punktide eemaldamiseks. See ühildub müügil olevate mitmesuguste 50 mm lihvketaste ning 6 ja 8 mm tsangidega.
Suure jõudlusega võimas harjadeta mootor ja suur jõumoment võimaldavad suurt tootlikkust.
Äärmiselt kerge ja kompaktne disain ja väike käepide mitteväsitavaks tööks.
Tühikäigupöörded: 5.000 - 15.500 min-1
Aku pinge: 12V
Padrun: 6 mm mutriga pitspadrun
Kaal ilma akuta: 0,53 kg
Lihvtalla Ø: 50 mm
Mutrivõti
6 mm mutriga pitspadrun (2 608 570 084)