Tootegrupid

JÄÄPUURI TERAD BARNAUL CLASSIC CW

Tootekood: BHSC-130
Kaubamärk: TONAR
Ühik: pk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
6,00 €
Kogus: - +
Jääpuuri terad Barnaul Classic on valmistatud kõrge süsinikusisaldusega terasest, terad on korduvteritatavad. Komplektis lisaks 4 kinnituskruvi.

Materjal: kõrge süsinikusisaldusega teras.
Kõvadus - 55-60 HRC.

Sarnased tooted
Tootekood: HFB-15 ,   Laoseis: Tellimisel
4,00 €
Tootekood: W5BYR ,   Laoseis: Tellimisel
7,00 €
Õhuga kokkupuutel aktiveeruvad isesoojenevad padjad.

Kasutatakse hoidmaks jalgu soojas. Sobib kasutamiseks suusatamisel, uisutamisel, jahil, kalastamisel ning muudel hobidel miinuskraadide juures. Suurus: 9*7cm. Tööaeg: 6 tundi.

Maksimaalne temperatuu: 58°C. Keskmine temperatuur: 42°C.

Kasutusjuhend: Ava pakend ning lase padjal kokku puutuda õhuga. Eemalda kaitsepaber ning kleebi soojendaja sokile (ära kleebi otse nahale). Peale kasutamist visata toode prügikasti.

Ettevaatust: Välispidiseks kasutamiseks, ärge kunagi asetage soojendajat otse nahale. Ärge kasutage külmakahjustuse või nahavigastuste puhul. Eemaldage soojendaja koheselt kui see muutus liiga kuumaks vältimaks kuumakahjustusi nahale. Mitte kasutada magamise ajal. Vältige soojendaja otsest kokkupuudet suu ning silmadega, selle juhtumisel pöörduge koheselt arsti poole. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad: Rauapulber, vesi, aktiivsüsi, vermikuliit, sool, vaik. Säilivusaeg 3 aastat.
Tootekood: 820-90002 ,   Laoseis: Laos
1,50 €
Tootekood: 509-00521 ,   Laoseis: Laos
6,00 €
Kiire mänguga sportlik vertikaal lant. Suudab lühikese ajaga ahvena parve hulluks ajada ja kala sügavamast veest üles tõsta.
Tootekood: 514-04503 ,   Laoseis: Laos
7,00 €