Tootegrupid

Honeywell CO vinguandur, eluiga ja garantii kuni 01/2029 *A

Tootekood: XC70-EERU-A
Kaubamärk: Honeywell
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
49,00 €
Kogus: - +

Itaalias toodetud kvaliteetandur
Pikk toiteallika eluiga
Patareisid ei pea vahetama
Kogu anduri eluiga kaetud garantiiga
Niiskustase IP44
Vingugaasiandur päästab elusid
Itaalias toodetud kvaliteetandur

2022. aasta 1. jaanuarist peab Eestis vingugaasiandur olema paigaldatud igasse hoonesse või ruumi, kus on tahkekütusel töötav küttesüsteem. See tähendab kõiki selliseid majapidamisi, kus on puuküttega ahi, pliit, kamin või ka gaasiboiler.

Vingugaas on nähtamatu, maitsetu ja lõhnatu väga ohtlik gaas, mida pole võimalik tuvastada muul moel, kui ainult vingugaasianduriga. Vingugaasi sissehingamisel seob see verehapnikku ja võib tekitada tõsiseid tervisekahjustusi alates sagedastest kehvast enesetundest, peavaludest ja oksendamisest kuni fataalsete tagajärgedeni väga suure või pikaajalise vingugaasi sissehingamise tagajärjel.

Soeta koju toimiv ja kvaliteetne vingugaasiandur, mis annab sulle kindla teadmise, et vingugaasi kontsentratsioonini jõudmisest ohtlikule tasemele sind kindlasti teavitatakse.

Pikk toiteallika eluiga

Selle vingugaasianduri ja toiteallika eluiga on garanteeritud kuni jaanuarini aastal 2029.

Patareisid ei pea kordagi vahetama

Tüütu patareide vahetamine on nüüd ajalugu. Sellel vingugaasianduril on sisseehitatud toiteallikas, mida ei pea kordagi vahetama. Nii on ohutus sinu kodus koguaeg tagatud. Patareide ostmine on ühelt poolt lisakulutus, teisal ohukoht, kui uusi patareisid ootav andur nädalateks ununeb ja ootab, kuni kord poes olles meenub patareivajadus. Kogu vahepealse aja on reaalne vingugaasioht olemas, kuid andur seda ei mõõda ega teavita.

Kogu anduri eluiga kaetud garantiiga

Vingugaasianduri pikk eluiga on täies ulatuses kaetud tootja poolse garantiiga. See on asjaolu iseenesest annab meile märku, et tegemist on tõepoolest kvaliteetse anduriga, mis kestab lubatud lõpuni. Tootja ise garanteerib seda täies ulatuses.

Niiskustase IP 44

See vingugaasiandur sobib vannituppa paigaldamiseks (IP44). See on koht, kus asub väga paljudes kodudes gaasiboiler. Kuna tegemist on ruumiga, kus esineb niiskust ja veepritsmeid, ei sobi sinna igasugune andur, vaid selline, mille IP tase on vähemalt 44.

Vannituppa paigaldades tuleb siiski meeles pidada, et seade ei ole veekindel ja see tuleb oskuslikult kasutusjuhendit järgides õigesse kohta paigaldada. Peale duši all või vannis käimist (kui peegel on udune ja niiskustase on väga suur), tuleks ruum kohe ventileerida või tuulutada, sest pidev kõrge õhuniiskus mõjub kõikidele elektroonika seadmetele halvasti.

Vingugaasiandur päästab elusid

Kui teie kodus on vingugaasilekke oht, paigaldage kindlasti vingugaasiandur! Kontrollige ka oma eakate vanemate kodusid ning nõustage ka neid ses küsimuses.

Kümned juhtumid vingumürgituse tagajärjel traagiliselt hukkunud lastest ja täiskasvanutest on kaasa toonud kiire seadusetäienduse, mille kohaselt nõutakse alates 2022. aasta 1. jaanuarist vingugaasianduri paigaldamist nendesse eluruumidesse, kus on toimub reaalne põlemisprotsess. Kui teil on kodus ahjuküte, puudega köetav pliit, kamin või veesoojendi/gaasiboiler, on teil kohustus paigaldada sellesse ruumi vingugaasiandur.

Oleme oma valikusse võtnud tõeliselt töökindlad ja kvaliteetsed vingugaasiandurid. Honeywell XC70 vingugaasiandur on tõhus ja kasutajasõbralik seade, mis teenib teid kaua ja hästi. See mõõdab pidevalt õhus sisalduvat vingugaasi kontsentratsiooni ning annab teile häiret juhul, kui mürgise vingugaasi sisaldus õhus tõuseb sellisele tasemele, mil ruumis viibimine on tervise kahjulik. Tegemist on vajaliku lisaohutust pakkuva seadmega ruumidesse, kus on gaasikütte seadmed, ahjud ja kaminad, mille siibri sulgemisel võib tuppa tungida mürgine ving.

Selle vingugaasianduri eeliseks on pikk kasutusaeg, mis on terves ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. Sensori ja toiteallika eluiga on garanteeritud kuni jaanuarini 2029. See andur on mugav seade, millel pole tarvis igal aastal patareisid vahetada. Paigaldate anduri, kasutate seda pikki aastaid ja vahetate siis uue vastu välja, kui andur annab märku eluea lõppemisest. Jääb üle vaid aegajalt tolmuimeja või pehme harjaga andur puhas hoida ja igakuine testimine lihtsa nupule vajutusega. Anduri töötemperatuur -10 °C kuni +45 °C.

Võrreldes teiste jaekaubanduses pakutavate anduritega, on tegemist tõeliselt töökindla, pikaajalise ja mugava seadmega. Olge selliste seadete valikul, mis peaksid teie ja teie pere elu päästma nõudlikud ja kriitilised, sest pakutakse igasugust kaupa, ka päris odavaid. Sellisel juhul mõelge, milles te olete nõus kompromissile minema, kas olete nõus seadme töökindluses järeleandmisi tegema? Või mugavust silmas pidades või soovite andurit tihedamini vahetada ja nõustute lühema kasutusajaga. Mida odavam on anduri hind, seda lühem sensori eluiga ja tundlikkus ning igal juhul lühem toiteallika eluiga.

Honeywell garanteerib uue vingugaasianduri korrektse töö kuni seadme tähtaja lõpuni, mis on märgitud anduri küljel.

Kui soovite veelgi pikema kasutusajaga vingugaasiandurit, soetage Honeywell XC100D mudel, mille eluiga ja garantiiaeg on kuni 10 aastat ning millel on lisaks ekraan, kus kuvab vingugaasi sisaldust.

NB! Pidage meeles, et suitsuandur ja vingugaasiandur on kaks erinevat toodet. Vingugaasiandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi. Suitsuandur paigaldatakse üldjuhul lakke, vingugaasiandur enamasti seinale hingamisteede kõrgusele.
Sarnased tooted

Preemium töökindlusega suitsuandur
10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest
10 aastane garantiiaeg
Nägus minimalistlik disain
Paigalda igasse tuppa (va köök ja vannituba)
Ära unusta tulekustutit/vingugaasiandurit
Preemium töökindlusega suitsuandur

Honeywell preemium optiline suitsuandur on töökindel ja väga hea kasutusmugavusega ohutusseade. Anduri valmistamisel on kasutatud uusimat disaini, materjale ja tootmistehnikat, et vähendada valehäirete esinemise sagedust tolmu, mustuse, putukate jms tõttu. Enesekontrolli mehhanismiga varustatud suitsuandur annab märku tõrkest/veast, samuti aku tühjenemist 10 aasta täitumisel.

Lisaks soovitame suitsuandurit vähemalt kord kuus käsitsi testida, vajutades 3 sekundiks suitsuanduri kattele ehk testimis-/vaigistusnupule. Kui kuulete kolme järjestikust lühikest helisignaali, on andur töökorras.

Suitsuanduri mõõdud: läbimõõt 116 mm, kõrgus 23,3 mm.

10 aastane toiteallika eluiga – vaba patareide vahetamisest

Honeywell suitsuanduris on püsivalt sisseehitatud toiteallikas, mille eluiga on 10. aastat. See tähendab täielikku vabastust patareide vahetamise operatsioonist, mis varem tuli iga aasta või kahe järel ette võtta. Paigaldage Honeywell suitsandur lihtsalt oma kohale ja järgmised 10 aastat on teil murevaba.

Anduri küljele on trükitud toiteallika aegumise tähtaeg. Samuti annab suitsuandur aku tühjenemisest aegsasti märku vilkumise ja piiksuga 1 x iga 40 sekundi järel. Hankige uus suitsuandur ja alustage uut 10 aastast murevaba aega.

Aku tühjenemise hoiatusheli on Honeywell suitsuanduril võimalik vaigistada vajutades anduri kattele (kogu anduri kate on test- ja vaigistusnupp), andur jääb vilkuma 1 x iga 40 sekundi järel, kuid ei anna enam helisignaali. Nüüd on teil aega osta uus suitsuandur.

Pikaajaline ja pidev kokkupuude madalate või kõrgete temperatuuridega, samuti kõrge õhuniiskusega vähendab toiteallika eluiga. Suitsuanduri töötemperatuur on 0°C- 40°C ja sobiv niiskustase: 25% - 93%.

10 aastane garantiiaeg

Honeywell suitsuanduri pikk eluiga on täies ulatuses kaetud tootjapoolse garantiiga. See on tootja selge sõnum anduri kõrge kvaliteedi kohta. Tooge TAMREXist ostetud suitsuandur meile tagasi, kui selle töös esinevad tõrked ning te ei leia kasutusjuhendist vastuseid.

Olles ostnud endale uue suitsuanduri jätke alles ostukviitung ja kasutusjuhend. Töötage kasutusjuhend põhjalikult läbi ja õppige oma uut ohutusseadet tundma. Hiljem leiate sealt vastuseid anduri heli- ja valgussignaalidele, mille tähendus on ununenud.

Nägus minimalistlik disain

Honeywell suitsuandurid näevad kenad välja ning on valgel lael meeldivalt märkamatud. Suitsuandur on nüüd õhem ja nägusam.

Paigalda suitsuandur igasse tuppa (va köök ja vannituba)

Ühest suitsuandurist piisab, kui teil on ühetoaline avatud planeeringuga korter. Kui tube on rohkem ja uksed on aegajalt suletud, paigaldage Honeywell suitsuandur igasse magamistuppa, elutuppa ja esikusse. Sellisel on juhul saate häire võimalikust tulekahjust ka suletud uste tagant sedavõrd kiiresti, et jõuate inimesed evakueerida ja tulekahju veel algstaadiumis summutada.

Ärge unustage tulekustutit / vingugaasiandurit

Kodune tuleohutus on täielik, kui teil on piisav arv töökorras suitsuandureid ja tõhus tulekututi.
Iga põleng on alguses väike ning selle kustutamine tavainimesele jõukohane. Olenevalt oludest võib põleng juba 4-5 min jooksul paisuda sedavõrd, et selles ruumis viibimine muutub eluohtlikuks. Seetõttu on olulised töökorras tulekustuti olemasolu ja kiire tegutsemine.

Suitsuandur annab teile varajase teate põlengust, tulekustutiga saate selle kiiresti summutada. Suitsuandur päästab elud ja tulekustuti päästab vara. Soovitame koju TAMREXi 6kg preemium tulekustutit. See on töökindel, tõhus ja pikaajaline tulekustuti, millele anname 10 aastase garantii, kuid selle tegelik eluiga hooldas peremehe/perenaise hoole all on 30 ja enam aastat.

Kui teil on kodus ahiküte, kamin, gaasiboiler (veesoojendi) või mõni muu reaalne põlemisprotsess, paigaldage sellesse ruumi ka vingugaasiandur. Suitsuandur ei asenda vingugaasiandurit ega vastupidi. Paljudes kodumajapidamistes on vajalikud mõlemad. Tamrexi kauplustes on müügil kaks mudelit Honeywelli vingugaasiandureid, mis sarnaselt suitsuandurile pikk, patareide vahetamisest vaba eluiga, mis on täies ulatuses kaetud garantiiga.
Tootekood: R200S-1 ,   Laoseis: Laos
44,00 €


Suitsuandur Housegard Pebble SA700S

Loodusest inspireeritud optiline suitsuandur, mille on kujundanud Lars Wettre. Reageerib tulekahju korral kiiresti. Testfunktsioon, tavarežiimis vilgub punane LED tuluke. Aku komplektis kaasas. Automaatne akuvahetuse indikaator. Ohutuse tagamiseks ei ole võimalik seadet ilma akuta paigaldada.
Tootekood: 601107 ,   Laoseis: Laos
10,90 €