Tootegrupid

CF RUST CURE FORMULA 3000 KORROSIOONIKAITSE 400ML/AE

Tootekood: 998000520
Kaubamärk: Mot
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
34,00 €
Kogus: - +
Läbipaistev ja lõhnavaba korrosiooni inhibiitor ja määrdeaine, peatab korrosiooni, kaitseb metallpindu rooste eest. Tekitab roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ja rooste edasise leviku. Imbub sügavale, lahustab rooste ja korrodeerunud saaste, tõrjub niiskust, annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerumise vastu. Kaitsekiht on isetaastuv ja roniv, jäädes aktiivselt toimivaks ja niiskust tõrjuvaks. Ei tilgu, ei juhi elektrit, kaitseb hõõrdumise eest. Sobib sõidu- ja veoautode, haagiste, põllutöömasinate, paatide ja tööriistade osadele ja liigenditele, koduses majapidamises grillide, jalgrataste, aiatehnika, muruniidukite, murutraktorite, lumepuhurite, uksehingede, lukkude, relvade ning kõikide teiste metall-, plast-, vinüül- ja kummidetailide määrimiseks. Suurepärane dielektrik, ohutu elektroonikale, sobib elektriühenduste, pistikute, kontaktide, lülitite, pistikupesade määrimiseks. Keskkonna- ja kasutajasõbralik, ei sisalda lahusteid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid, silikooni, vaha, PTFE-d.
Sarnased tooted
Valvoline Multipurpose Complex Red 2 on preemiumklassi liitiumkompleks tahkestil ja mineraalõil baseeruv määre. Punane värvus aitab hõlpsasti tuvastada määritud sõlmedes ja pindadel määrde olemasolu. Sobilik kasutamiseks väga laias temperatuurivahemikus eriti kuumades tingimustes. Mehaaniliselt väga stabiilne ja oma erakodse kleepuvusvõime poolest omab eriti head püsivusvõimet määritavatel pindadel.
Ideaalne kasutada rattalaagritel ja muudes kasutuskohtdes kus tavaline liitium määre ei täida temperatuuri ja löökkoormuse nõudeid. Seetõttu on ta sobilik ka mitmetes väga karmides kasutustingimustes nagu niiskus, vibratsioon, rasked koormused ja tolmune keskkond.
Mehaaniliselt väga stabiilne ja pehme struktuuriga, sobilik ka keskmäärdesüsteemidele kus on NLGI 2 klassi määre nõutud kasutada.
Kasutuskohad:
Mitmesugusne ehitus- ja põllumajandus tehnika, veokid ja bussid, autonduses, merel, tööstuses ja kaevandamisel.
Baasõli: Mineraalne
Tahkesti: Liitiumkompleks seep
Baasõli viskoossus: 160
Kasutus tepmeratuurivahemik: -25 - + 160
Värvus: Punane
Konsistentsusklass NLGI: 2
Jõudlustasemed:
DIN 51502: KP2P-20
Tootekood: 895413 ,   Laoseis: Laos
7,40 €
Tootekood: 181434-7 ,   Laoseis: Laos
1,00 €
Emulsin Pro MW on kaasaegne mineraalne emulgeeriv mineraalõli masintöötluseks. See on mõeldud terase, malmi ja nende sulamite masintöötlemise jahutuseks ja õlitamiseks. Samuti on see toode mõeldud värviliste metallide ja alumiiniumi ning nende sulamite töötlemiseks tänu spetsiaalsetele lisanditele.
See toode ei sisalda booriühendeid, formaldehüüdi vabastavad biotsiide, klooritud parafiine, nitraate, nitriteid, fenoole, sekundaarseid amiine, alkanoolamiine ega raskemetalle.
Soovitatav vesi emulsiooni valmistamiseks karedusega kuni 25 dH.
Emulsioon lisada veele.
Sobib kasutamiseks nii eraldiseisvates süsteemides kui ka samuti tsentraalsetes toitesüsteemides. Sobib kasutamiseks hüdrosüsteemides kus vesiemulsiooni on lubatud kasutada.
- ISO L-MAB
Refraktromeetri kordaja 1,0
Masintöötluseks soovituslikud kontsentratsiooni %
Treimine, freesimine 5 – 8
Puurimine, faasimine 5 - 10
Keermestamine 10 – 12
Lihvimine 3 – 5
Plastiku töötlemine 5 - 12
Tootekood: WU-2L05S90-000 ,   Laoseis: Tellimisel
179,00 €
Sobib kõikidele hüdraulilistele piduri- ja sidurisüsteemidele, kus nõutakse DOT3, DOT4, DOT4 Plus või DOT4 LV kvaliteedinõudele vastavat vedelikku. Sobib ABS piduritele. Vedeliku lisamisel või vahetamisel juhinduge autovalmistaja nõuetest. Vältige vedeliku sattumist auto värvkattele.
SAE J-1703, J-1704; FMVSS Nr. 116; ISO 4925 Class 6
Tootekood: 109-FDOT4 ,   Laoseis: Laos
5,00 €
00% sünteetiline ketiõli Ipone X-TREM Road&Racing Chain Spray 250ml. Täissünteetiline määrdeaine, mis sobib nii tavaliste kui ka X, Z ja O-rõngaskettide jaoks. Väga heade kleepumisomadustega. Sobib kasutamiseks võistlusratastel motoringrajal ja loomulikult ka tee-tänav tavakasutuses. Uudne ja mugav 250ml spray-pakend.

IPONE® on spetsiaalselt vaid mototehnikale orienteerunud tootja Prantsusmaal. Eeskätt on tooted mõeldud professionaalseks kasutamiseks motospordis, kuid kõrgekvaliteedilisusele vaatamata on suudetud hinnad hoida taskukohased ka tavakasutajale. Suurepärane valik kasutajale, kes soovib sõiduvahendit kasutada selle võimete piirini.
Tootekood: 3700142401631 ,   Laoseis: Tellimisel
25,00 €