Tootegrupid

Solid Gear

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Solid Gear Reckoni kõrge säärega turvajalatsites on ühendatud väga hea hingavus ja meeldiv pehmus. Selle tagavad TPU-tugevdusega hingavast mikrokiust pealsed ja suurepärane põrutust pehmendav PU-vahetald. Stiilsed ja kerged turvajalatsid on väga sarnased kõrgesääreliste spordijalatsitega, ka istuvuse poolest.


Jalatsi kummitalla koostis ja muster tagavad väga hea haakuvuse pinnaga, tald on õli- ja kuumuskindel (HRO). Jalatsi kaitseomadused on tagatud metallivabade detailidega: turvanina on klaaskiust ning naelatõke komposiitmaterjalist. Mikrokiust pealne tõrjub vett ja on hästi õhku läbi laskev, mugavalt pehme sisetald on valmistatud eriti hingavast PU-vahust, jalatsi pealispind on niiskust juhtivast kangast.

Need mugavad kõrge säärega turvajalatsid on varustatud BOA® kinnitusmehhanismiga, mis toetab jalga hüppeliigese kohalt. Uudne BOA® kinnitussüsteem lisab nii kasutajasõbralikkust kui ka ohutust. Pole lahtiseid paelu, mis kusagile takerduda võiksid. Jalanõude jalga panek ja jalast võtmine on lihtsam kui kunagi varem. BOA® on tugev ja kindel ning toimib lihtsalt: tõstke ketast ja pael vabastatakse. Pange jalanõu jalga, vajutage ketas sisse ja pöörake seni kuni jalanõud on kindlalt jalga fikseerunud. BOA® tagab jalatsite stabiilse istuvuse ja kasutusmugavuse kogu päevaks. Mehhanismi eelisteks on ka paelte ühtlane pinguldus ja väga hea vastupidavus.

ESD-sertifikaat vastavalt standardile: BS EN IEC 61340-4-3:2018.
Ohutusstandard: EN ISO 20345:2011
Tootekood: SG61005-41 ,   Laoseis: Tellimisel
199,00 €