Tootegrupid

Mosquito Magne

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
4000m² toimeala
Elektritoide- 15m 12V kaabel komplektis
Võrku mahub 13000-20000 sääske
Sobilik mõõdukalt sääserohkes piirkonnas
Lisakulu(ei kuulu komplekti)- propaan, oktenool
Hakkab sääski püüdma koheselt. Parima tulemuse saamiseks tuleks püünis tööle panna kohe, kui esimesed sääsed välja ilmuvad, vältimaks populatsiooni liigrohkeks kasvamist. Kui sääski on piirkonnas juba palju, vajab püünis tajutava tulemuseni jõudmiseks mõne nädala jagu aega. 24 päeva järel tuleb vahetada propaaniballoon ning oktenoolitablett ja teha gaasidüüsi puhastusl. Püünisvõrk tuleks sääskedest tühjendada, kui see on poolenisti täis. Võrku tuleks tühjendada piisavalt tihti, et vältida ummistusi. Seetõttu pole see mudel kõige sobivam suvekodusse või mujale, kus see mitu päeva järelvalveta on. Keskkonnasõbralik, kuna ei kasuta pestitsiide ega ohtlikke kemikaale. Ohutu mesilastele, liblikatele, lindudele ning lemmikloomadele.
Tootekood: MM4200 ,   Laoseis: Tellimisel
849,00 €
Sobib Mosquito Magnet Pioneer sääsepüüdjale.

Varuvõrk lisab kasutamisel mugavust. Sääski täis võrgu saab asendada tühja võrguga ning täis võrgu tühjendamise ning puhastamisega ei pea kiirustades püünise juures tegelema. Määrdunud võrk tuleks kindlasti vahetada puhta võrguga, et püünis töötaks tõhusalt.
Tootekood: MM4200NET ,   Laoseis: Laos
65,00 €
Uus R-oktenool on varasemast 40% tõhusam, toimides kuni 30 päeva.

Sobib kõikidele sääsepüüdjatele. Toimib abiainena koostoimes CO2-ga kõiki meil levivaid sääski ja kihulasi lõksu meelitama. R-oktenooli kasutamine suurendab oluliselt püünise efektiivsust. Propaanist toodetav CO2 meelitab sääski kaugelt, oktenool on intensiivsem ning võimendab C02 toimet püünise lähiraadiuses. Värske oktenoolitoos parandab püüdmistulemust kolmandiku võrra. Vaheta iga kord, kui gaasibaloon vajab vahetamist (umbes 24 päeva järel) või sagedamini.
Tootekood: ROCT3 ,   Laoseis: Tellimisel
74,00 €